Categories Menu

Dodany 03-10-2020

Ogłoszenia parafialne 4 październik 2020 r., 27 niedziela zwykła

  • W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: jutro wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, w środę wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej i w piątek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
  • Dziś po Mszy św. o godz. 11 będzie zmianka tajemnic różańcowych.
  • Nabożeństwa różańcowe są w naszym kościele codziennie o godz. 17 a w niedzielę o godz.15. W przyszłą niedzielę wyjątkowo będzie przed sumą o godz.10.30. Serdecznie zapraszamy.
  • „Totus Tuus”  – pod takim hasłem będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę 20. Dzień Papieski. Szczególnie widocznym znakiem tego święta będzie przykościelna i publiczna zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” jako pomoc dla młodzieży uczącej się a będącej w trudnej sytuacji materialnej.
  • Spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie jutro o godz. 16.30.
  • Wypominki całoroczne i jednorazowe można składać w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Przygotowane kartki znajdują się na stoliku.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wystawionej na stoliku pod chórem, szczególnie tygodnika Niedziela, w którym jest artykuł o naszych diamentowych jubilatach, Józefie i Marii, którzy przeżywają 60-lecie zawarcia małżeństwa.
  • W duchu przykazania miłości bliźniego przypominamy o noszeniu maseczek. Od przyszłej niedzieli będzie transmisja internetowa Mszy św. o godz.11 dla starszych, chorych i będących w kwarantannie.
  • „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby naszej parafii oraz wykonane prace. Zostały zrobione schody z płyt granitowych przy domu parafialnym – Bardzo dziękujemy.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 207, 187, 145, 193, 360, 200, 501 i 336. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z Zawadki z roli Jaworzyny i Janicki.