Categories Menu

Dodany 28-12-2019

Ogłoszenia parafialne 29.12.2019 r. Niedziela Świętej Rodzina

  1. Dzisiaj modlimy się szczególnie za nasze rodziny, by na wzór Rodziny z Nazaretu były wspólnotami miłości i świętości. Msza św. w intencji małżonków, a szczególnie tych, którzy w tym roku obchodzą srebrny i złoty jubileusz zawarcia małżeństwa będzie o godz. 11. Msza św. z udziałem zespołu Mali Krzczonowianie.

 

  1. W przyszłą niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.

 

  1. We wtorek wspomnienie św. Sylwestra, papieża. Msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku będzie o godz. 17. Za odśpiewanie hymnu Te Deum można otrzymać odpust zupełny.

 

  1. W środę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Święto z obowiązkiem uczestniczenia we Mszy św. Msze św. wg porządku z niedzieli z hymnem O Stworzycielu Duchu przyjdź, przyzywając Bożej mocy na cały rok. Za pobożne odmówienie tego hymnu można zyskać odpust zupełny.

 

  1. W liturgii w czwartek wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Zapraszamy na adorację o godz.16.30 wspólnotę Adoracji Pana Jezusa.

 

  1. W piątek, przed wieczorną Mszą św. na zakończenie adoracji, będzie litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, dodatkowa spowiedź św. od godz. 16 i wspólna modlitwa Honorowej Straży Serca Pana Jezusa od godz. 16.30.

 

  1. W sobotę rano będzie Msza św. z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi a po południu o godz. 16.30 Różaniec.

 

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11 będą Jasełka. Próba będzie w piątek o godz. 12 w kościele.

 

  1. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie liturgii i dekoracji świątecznej, orkiestrze OSP, chórowi i scholii, ofiarowane materiały, dary i złożone ofiary. Składka w Nowy Rok będzie przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii, rodzinom z domów o numerach: 573, 571, 195, 44, 566, 625, 352 i 689. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 252, 398, 320, 53, 351, 230 i 294.