Categories Menu

Dodany 28-09-2019

Ogłoszenia parafialne 29.09.2019 r. 26 niedziela zwykła

 1. W tym tygodniu wspominamy: dziś Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, jutro św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, we wtorek św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła, w środę świętych Aniołów Stróżów, w piątek św. Franciszka z Asyżu, zakonnika i w sobotę św. Faustynę Kowalską, dziewicę.

 

 1. Gminy Tokarnia i nasza Parafia serdecznie zapraszamy wszystkich na obchody poświęcone 75-tej rocznicy pacyfikacji Zawadki. Dzisiaj o godz. 14-tej uroczysta Msza św., potem program artystyczny oraz koncert „Cena Wolności”.

 

 1. Jutro będzie jeszcze Msza św. o godz. 18. Od wtorku nabożeństwa różańcowe będą codziennie o godz. 17, potem Msza św. W niedzielę Różaniec o godzinie 15. Prosimy o liczny i gorliwy udział dzieci, młodzieży i dorosłych. We wtorek na rozpoczęcie nabożeństw poświęcenie Różańców, szczególnie uczniom klasy 3. Przed nabożeństwami wszystkie dzieci będą otrzymywać pamiątkowe plansze i naklejki.

 

 1. W tym tygodniu odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną ( spowiedź, sakrament chorych i Komunia św.) we wtorek od godz.9.

 

 1. W Pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 17 i Różaniec. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty Adoracji Pana Jezusa.

 

 1. W Pierwszy Piątek będzie dodatkowa spowiedź św. od godz. 16 i wspólna modlitwa Honorowej Straży Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 16.30.

 

 1. W Pierwszą Sobotę miesiąca Msza św. rano z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

 1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11 zmianka tajemnic różańcowych.

 

 1. Spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie w jutro o godz. 17.

 

 1. Próby naszego chóru są w każdy czwartek o godz.17.30 w sali w domu parafialnym. Zapraszamy chętnych do udziału.

 

 1. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby naszej parafii oraz wykonane prace – Bardzo dziękujemy.

 

 1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 621, 638, 298, 518, 584, 22, 316 i 637. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 265, 26, 328, 615 i 592.