Categories Menu

Dodany 27-12-2020

Ogłoszenia parafialne 27 grudzień 2020 r., Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

  • Dzisiaj modlimy się szczególnie za nasze rodziny, by na wzór Rodziny z Nazaretu były wspólnotami miłości i świętości.
  • W przyszłą niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.
  • Jutro będzie święto Świętych Młodzianków.
  • W czwartek wspomnienie św. Sylwestra, papieża. Msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku będzie o godz. 17. Za odśpiewanie hymnu Te Deum można otrzymać odpust zupełny.
  • W piątek będzie uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Msze św. będą wg porządku z niedzieli, z hymnem O Stworzycielu Duchu przyjdź, przyzywając Bożej mocy na cały rok. Za pobożne odmówienie tego hymnu można zyskać odpust zupełny.
  • W liturgii w sobotę będzie wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
  • W sobotę rano będzie Msza św. z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi, a po południu o godz. 16.30 Różaniec.
  • Dziękujemy wszystkim za przygotowanie liturgii i dekoracji świątecznej, służbie liturgicznej i młodzieży, chórowi i scholii, za ofiarowane materiały, dary i złożone ofiary. Składka w Nowy Rok będzie przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii, rodzinom z domów o numerach: 101, 364, 530, 216, 716, 633, 274, 344 i 513. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie w środę po wieczornej Mszy św. rodziny z domów o numerach: 396, 32, 593, 29, 600, 208, 33 i 31.