Categories Menu

Dodany 26-01-2020

Ogłoszenia parafialne 26.01.2020 r. 3 niedziela zwykła

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Papież Franciszek napisał: „Pismo Święte wskazuje tym, którzy się w nie wsłuchują, drogę do przebycia, aby dojść do trwałej i autentycznej jedności” z Panem Bogiem i drugim człowiekiem. Pod gablotką biblijną pod chórem znajdują się cytaty do losowania, plany i powody czytania Biblii przez cały rok oraz Ziarna dla najmłodszych. Zachęcamy do skorzystania.

 

  1. W liturgii będziemy przeżywać: we wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła i w piątek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

 

  1. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej – XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. W czasie Mszy św. będzie poświęcenie świec.

 

  1. Za tydzień zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.

 

  1. Zbiórka ministrantów i lektorów będzie w poniedziałek o godz. 16.

 

  1. W sobotę rano będzie litania do NMP a po południu Różaniec o godz. 16.30.

 

  1. Po błogosławieństwie prosimy, aby dzieci zgromadziły się obok szopki, gdzie będzie losowanie maskotek i plecaków w konkursie biblijnym (godz.9.15 i 11).

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii, rodzinom z domów o numerach: 287, 186, 245, 68, 263 i 314. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 559, 308, 71, 231, 30 i 662.