Categories Menu

Dodany 24-10-2020

Ogłoszenia parafialne 25 październik 2020 r., Rocznica poświęcenia świątyni

 • List Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego w związku z nową falą pandemii COVID19.
 • Dziękujemy Ks. Stanisławowi Filipkowi za wspólną Eucharystię i głoszone Słowo Boże. Zapewniamy o modlitwie. Zbierane ofiary na Mszy św. będą przeznaczone na cele misyjne, które prowadzi jego zgromadzenie.
 • Dziękujemy dzisiaj Panu Bogu za naszą piękną świątynię, która jest domem Bożym i wszystkim, którzy troszczą się o nasz kościół: ofiarodawcom, fundatorom, za wszelkie złożone ofiary, wykonane prace, sprzątanie, dekoracje, kwiaty, wszelkie przygotowania, różnorodną pomoc i zaangażowanie w rozwój duchowy i materialny naszej Parafii. Po Mszy św. o godz. 11 wystawienie Najśw. Sakramentu i uroczyste Te Deum – Ciebie Boga wysławiamy. W środę przypada w liturgii święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 • Spowiedź św. będzie w tym tygodniu rano i po południu od godz. 17. Serdecznie wszystkich zapraszamy, aby w dniach od 1 do 8 listopada zyskiwać odpusty i ofiarować je za zmarłych.
 • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą w kościele parafialnym o godz. 7.30, 9.15, 11. Będzie dodatkowa Msza św. w kościele po Różańcu, który będzie o godz. 14 za zmarłych z wypominkami (nie będzie Mszy św. na cmentarzu z powodu stanu epidemii). Na Zawadce będzie o godz. 9.30.
 • Za zmarłych wypominanych w ciągu roku będziemy się modlić tradycyjnie w niedzielę przed każdą Mszą św. a wypominki jednorazowe będziemy polecać w miesiącu listopadzie w tygodniu przed Mszą św. rano o 6.15 a wieczorem 20 minut przed Mszą św.
 • Zmianka tajemnic różańcowych będzie w niedzielę 8 listopada po Mszy św. o godz. 11.
 • Spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie jutro o godz. 16.30.
 • Bardzo prosimy, aby dzieci przyniosły w piątek plansze różańcowe. Po Mszy św. rozdanie nagród.
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wystawionej na stoliku pod chórem. Są już do nabycia tygodniki dla dzieci: Staś i Mały Gość Niedzielny.
 • Młodzież naszej parafii sprzedaje dzisiaj znicze przed bramą cmentarną, a w tygodniu będzie można je nabyć od czwartku. Dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów organizowanych dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.
 • „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby naszej parafii oraz wykonane prace ogrodnicze, elektryczne, hydrauliczne i przewiezienie drzewa na opał przez lektorów i ministrantów – Bardzo dziękujemy.
 • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów z Zawadki z roli Kobiałki, Pękale, Oleksy, Muchy, Mosny i Jugi i nowożeńcom Arturowi i Agnieszce. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 595, 251, 399, 610, 9, 596, 21, 720 i 180.