Dodany 24-07-2021

Ogłoszenia parafialne, 25 lipca 2021 r., 17. Niedziela Zwykła.

• Porządek Mszy niedzielny. Z racji przypadającego dziś Święta
    św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej. Transmitujemy Mszę niedzielną o 11.00.
  • W tym tygodniu w liturgii:

– w poniedziałek 26 lipca wspomnienie Śśw. Joachima i Anny – rodziców NMP,

– w czwartek, 29 lipca wspomnienie św. Marty,

– w sobotę, 31 lipca wspomnienie św. Ignacego z Loyoli – kapłana,

– w przyszłą niedzielę, 1 sierpnia – pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy o 11.00 zmianka różańcowa.

• Dziękuję wszystkim parafianom za odpowiedzialność w czasie pandemii. Dziękuję za wzajemną troskę wyrażającą się w poszanowaniu zasad bezpieczeństwa: przestrzegania limitów osób, troski o noszenie maseczek ochronnych, dezynfekcję rąk, przyjmowanie Komunii Świętej na rękę. W związku ze znoszeniem obostrzeń bardzo proszę
    o wytrwałość.
  • Wójt Gminy Tokarnia zaprasza wszystkie osoby zainteresowane
    na szczepienie p/c COVID-19. 1 sierpnia br. na stadion GKS „Beskid” Tokarnia w godzinach od 13.00 do 17.00. Dostępna będzie jednodawkowa szczepionka Johnson & Johnson, bez rejestracji
    i wcześniejszego umówienia. Wystarczy tylko przyjść z dowodem osobistym i na miejscu wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem.
  • Już niedługo, bo 5 sierpnia wyrusza 41. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapisy do Grupy myślenickiej od 25.07 do 4.08.2021r.
    w Sanktuarium MB Myślenickiej. Szczegóły na plakacie w gablotce przykościelnej i na stronie internetowej.
  • Jest możliwość legalizacji gaśnic w czwartek między 8 a 16 na parkingu przy kościele.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, można w nią zaopatrzyć się
    na stoliku przy wyjściu z kościoła. Polecamy periodyk nt. dziecka wobec wirtualnego świata.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty mieszkańcom domów o nr 289, 160, 353, 651, 181, 234, 522 i 679. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym w domach
    o nr 261, 178, 150, 149, 147, 146 i 237.