Categories Menu

Dodany 24-08-2019

Ogłoszenia parafialne 25.08.2019 r. 21 niedziela zwykła

  1. Bardzo serdecznie witamy w naszej parafii Dk. Damiana Przybytek, który rozpoczyna dzisiaj roczną praktykę duszpasterską. Życzymy wielu łask Bożych i zapewniamy o naszej modlitwie.

 

  1. W tym tygodniu będziemy przeżywać w liturgii: jutro uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła i w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

 

  1. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii dożynki, jako uroczyste podziękowanie Panu Bogu za tegoroczne plony. W kościele parafialnym uroczysta Msza św. o godz. 11 a na Zawadce o godz. 9.30. Dziękujemy Bożej Opatrzności za opiekę, błogosławieństwo w pracy i wszelkie dary i owoce.

 

  1. W przyszła niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.

 

  1. Pielgrzymka dzieci i młodzieży do Kalwarii Zebrzydowskiej: ministrantów, lektorów i scholi będzie w sobotę, 31 sierpnia. Wyjazd z parkingu pod kościołem o godz. 8, powrót o godz. 14. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii.

 

  1. 27 Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii będzie w niedzielę 8 września. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii.

 

  1. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w poniedziałek, 2 września, o godz. 9. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św.

 

  1. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby parafii oraz wykonane prace – Bardzo dziękujemy.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby parafii rodzinom z domów o numerach: 670, 591, 311, 354, 225, 34 i 694 i dekorację z kwiatów roli Zagrody. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 18, 14, 552, 389, 17 i 184.