Categories Menu

Dodany 23-05-2020

Ogłoszenia parafialne 24 maj 2020 r., 7 niedziela wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  • W liturgii w tym tygodniu będziemy przeżywać we wtorek wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera i w piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy, a w przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • Zapraszamy na Msze św. w dni powszednie. Spowiedź św. jest codziennie rano i wieczorem przed Mszą św.
  • Nasz Diakon Damian rozpoczyna dzisiaj wieczorem rekolekcje przed przyjęciem święceń kapłańskich, które otrzyma z rąk naszego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego w najbliższą sobotę o godz. 10 na Wawelu. Jako wspólnota parafialna, zapewniamy Cię o naszej modlitwie  i w intencji Twoich współbraci. Swoją pierwszą Msze św. odprawi w sobotę w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego o godz. 19.30, która będzie transmitowana przez internet. Z racji trwającego stanu epidemii Niedziela Prymicyjna w naszej parafii będzie 7 czerwca z uroczystym błogosławieństwem Neoprezbitera.
  • Uczniowie klasy 3 przystąpią do I Komunii św. 13 czerwca a uczniowie klas 8 przyjmą sakrament Bierzmowania 18 września ( przeniesione z 5 czerwca ).
  • Wszystkie dzieci i młodzież, którzy brali udział w konkursie o św. Janie Pawle II zapraszamy po Mszy św. po odbiór nagród przy przygotowanej w naszym kościele wystawie.
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za wykonane prace w otoczeniu naszego kościoła i składane ofiary na potrzeby naszej parafii.
  • Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Krzczonowie informuje, że do 15 czerwca 2020 roku można składać podania do Szkoły Muzycznej w Czasławiu oddział w Krzczonowie. Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Szkoły Muzycznej w Czasławiu.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę na potrzeby parafii, rodzinom z domów o numerach: 630, 100, 590, 541, 103, 246 i 589 i nowożeńcom Norbertowi i Zuzannie. Prosimy o sprzątanie w najbliższą sobotę rodziny z domów o numerach: 183, 597, 310, 512, 104, 106, 105 i 367.