Categories Menu

Dodany 22-09-2018

Ogłoszenia parafialne 23.09.2018 r. – 25 niedziela zwykła

W tym tygodniu wspominamy: dziś św. o. Pio, w czwartek św. Wincentego a Paulo, kapłana, w piątek św. Wacława, męczennika, a w sobotę święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

IX Pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik w sobotę. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św.

Msza św. na Jaworzynach w intencji ofiarodawców, fundatorów kapliczki, mieszkańców i wszystkich obecnych będzie w najbliższą sobotę o godz. 16. Serdecznie zapraszam.

Uroczystości na Zawadce w 74. rocznicę walk partyzanckich w masywie Kotonia będą w przyszłą niedzielę o godz. 14.00. Zapraszam w imieniu własnym i organizatora tej uroczystości, p. Wójta naszej Gminy. Porządek uroczystości: Msza św., złożenie wieńców, przemówienia i występ młodzieży szkolnej i orkiestry.

Spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie  w środę o godz. 17.00 a scholki w sobotę o godz. 14.00.

Msze św. w naszym kościele, jutro i we wtorek, będą odprawione w kaplicy Matki Bożej z powodu odnawiania prezbiterium preparatem do konserwacji ścian.

Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio będzie jutro o godz. 18 i potem spotkanie w salce.

Bardzo dziękuję wraz z komitetem za złożone ofiary na wykonanie nowego nagrobka dla poległych w czasie pacyfikacji Zawadki w 1944 roku.

Ogłoszenie na prośbę p. Dyrektora naszej szkoły dotyczące Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego na rok 2018. Szkoła w Krzczonowie otrzymała szansę na zakup profesjonalnego fortepianu koncertowego. Głosowanie potrwa do 5 października. Więcej informacji na stronie www.bo.malopolska.pl

Konferencja ks. Michała Olszewskiego o nauczaniu papieskim będzie we wtorek w Myślenicach o godz. 19 w domu katechetycznym.

Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła  i zakup kwiatów rodzinom  spod numerów: 135, 366, 51, 295, 560, 554, 703 i 717. O sprzątanie w tym tygodniu proszę rodziny z domów o numerach: 374, 671, 313, 281, 54, 611 i 623.