Categories Menu

Dodany 22-06-2019

Ogłoszenia parafialne 23.06.2019 r. 12 niedziela zwykła

  1. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.

 

  1. W liturgii w tym tygodniu będziemy przeżywać: jutro uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w czwartek wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i w sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła i wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

 

  1. Bardzo dziękujemy za pobożny i liczny udział w procesji Bożego Ciała: za przygotowanie ołtarzy rolom Zawadki, Pierony, Ostoje i Proszkowce, delegacjom niosącym feretrony, Różańce, chorągwie, dziewczynkom sypiącym kwiaty, dzwoniącym chłopcom, dzieciom komunijnym, niosącym baldachim, orkiestrze OSP, pocztom sztandarowym i strażakom za zabezpieczenie trasy, służbie liturgicznej, kościelnej, przygotowującym liturgię. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim.

 

  1. W czwartek zakończenie procesji eucharystycznych, błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.

 

  1. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. W sobotę w uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła będą Msze św. o godz. 6.30, 9 i 18.

 

  1. „Bóg zapłać” za złożone ofiary w Boże Ciało na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji, a w sobotę składka będzie przeznaczona na „świętopietrze”.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby parafii rodzinom z domów o numerach: 507, 337, 382, 190, 136, 207 i 680 i kwiaty nowożeńcom Jakubowi i Ewelinie. Prosimy o sprzątanie w najbliższym tygodniu rodziny, które mieszkają w domach o numerach: 207a, 187, 145, 193, 360, 200, 501, 336.