Categories Menu

Dodany 20-07-2019

Ogłoszenia parafialne 21.07.2019 r. 16 niedziela zwykła

  1. W tym tygodniu będziemy przeżywać w liturgii: jutro święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy, w środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy, w czwartek święto św. Jakuba, Apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących i w piątek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

 

  1. Zachęcamy do zapisywania się na 39. Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy do Wspólnoty V Myślenice, Gdów, Niepołomice i Mszana Dolna w parafii św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej – szczegóły na plakacie pod chórem i przed kościołem.

 

  1. Odpowiadając na apel Przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji w przyszłą niedzielę w naszej parafii po każdej Mszy św. będzie poświęcenie samochodów i wszelkich pojazdów i zbiórka na środki transportu dla misjonarzy.

 

  1. Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio będzie we wtorek. Przed Mszą św. o godz. 17.30 będzie Różaniec, a po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym w salce pod przychodnią.

 

  1. Pielgrzymka do Częstochowy, Lichenia i Torunia będzie w sobotę i niedzielę (7 i 8 września). Zapisy do 10 sierpnia u p. Zofii Spyrki w Krzczonowie 32. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Bardzo dziękujemy za inicjatywę, zaprojektowanie, pracę, ofiary i wykonanie figury Matki Bożej i zrobionego otoczenia na roli Spyrki. Niech Maryja ma nas w swojej opiece.

 

  1. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby parafii oraz wykonane prace przy wentylacji, malowaniu zakrystii i dar dla parafii jakim jest ambonka na Ewangeliarz – Bardzo dziękujemy.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z Zawadki – rolom: Kobiałki, Pękale, Oleksy, Mosny, Muchy i Jugi. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny, z roli Spyrki, z domów o numerach: 595, 251, 399, 610, 9, 596 i 21.