Categories Menu

Dodany 18-07-2020

Ogłoszenia parafialne 19 lipiec 2020 r., 16 niedziela zwykła

  • W tym tygodniu będziemy przeżywać w liturgii: w środę święto św. Marii Magdaleny, w czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy, w piątek wspomnienie św. Kingi, dziewicy i w sobotę święto św. Jakuba, Apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
  • Odpowiadając na apel Przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji w przyszłą niedzielę w naszej parafii po każdej Mszy św. będzie poświęcenie samochodów i wszelkich pojazdów i zbiórka na środki transportu dla misjonarzy.
  • Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio będzie w czwartek. Przed Mszą św. o godz. 17.30 będzie Różaniec.
  • W kaplicy Matki Bożej są przygotowane obrazy Matki Bożej Krzczonowskiej, naszej Matki i Opiekunki. Prośmy Pana Boga w modlitwie za wstawiennictwem Maryi o wygaśnięcie epidemii. Poświęcenie obrazów będzie po Mszy św. przed ołtarzem.
  • „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby parafii, udział w zbiórce elektrośmieci i pomoc misjonarzom oraz wykonane prace na Naszej Skarpie, sadzenie krzewów  – Bardzo dziękujemy.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach 345, 726, 179, 25, 3A, 519 i 116. Prosimy o sprzątanie w najbliższą sobotę rodziny z domów o numerach: 113, 115, 549, 118, 114, 602 i 273.