Categories Menu

Dodany 14-11-2020

Ogłoszenia parafialne 15 listopad 2020 r., 33 niedziela zwykła

  • W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: we wtorek św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę, w środę bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana i w sobotę Ofiarowanie NMP.
  • Przeżywamy dzisiaj 4. Światowy Dzień Ubogich „Wyciągnij rękę do ubogiego”(Syr 7,32). Papież Franciszek przypomina nam w orędziu, że chrześcijanin jest w sposób szczególny wezwany do dzielenia się z drugim człowiekiem. W czasie trwającej pandemii dostrzegajmy w naszym otoczeniu potrzebujących pomocy duchowej czy materialnej i nieśmy im pomoc na miarę naszych możliwości.
  • Spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie jutro o godz. 16 w kościele.
  • Msza św. dla rodziców i dzieci z klas 3 będzie we wtorek o godz. 17. Po Mszy św. celebracja o Miłosierdziu Bożym.
  • W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej. Prosimy o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy.
  • W najbliższy piątek będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego rano po Mszy św., a wieczorem w czasie adoracji przed Mszą św.
  • Wraz z grupą młodzieży zapraszamy uczniów klas 7, w ramach przygotowania do Bierzmowania, na spotkanie modlitewne „Godzina dla Jezusa” w piątek o godz. 17.45. Klasy 8 będą mieć spotkanie w grudniu.
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby naszej parafii i wykonane prace.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach 300, 4, 551, 5, 90, 565, 10, 11, 685, 4A i nowożeńcom Bartłomiejowi i Renacie.  W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 318, 591, 311, 354, 225, 34, 694, 670 i 309.