Categories Menu

Dodany 14-09-2019

Ogłoszenia parafialne 15.09.2019 r. 24 niedziela zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: jutro wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, w środę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, w piątek świętych męczenników Andrzeja Kim Taegona, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, i w sobotę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

 

  1. W Tygodniu wychowania, w środę w święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców na Mszę św. o godz. 18; szczególnie rodziców i uczniów klasy 3 szkoły podstawowej, którzy rozpoczną liturgiczne przygotowanie do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie.

 

  1. Spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie we wtorek o godz. 17. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.

 

  1. W trzeci piątek miesiąca Msza św. wotywna o Miłosierdziu Bożym i Koronka.

 

  1. Wraz z grupą młodzieży zapraszamy młodzież naszej parafii, uczącą się i pracującą a szczególnie uczniów klas 8, którzy rozpoczynają przygotowanie do Bierzmowania, na spotkanie modlitewne „Godzina dla Jezusa” w piątek o godz. 18.45.

 

  1. Pielgrzymka na czuwanie Grup Modlitwy Ojca Pio na Przeprośnej Górce i na Jasnej Górze w Częstochowie będzie w sobotę z 28 na 29 września. Wyjazd z parkingu pod kościołem o godz. 10. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św.

 

  1. Zapraszamy dzisiaj dzieci i młodzież: ministrantów, lektorów, scholę i grupę młodzieży oraz chętnych na wspólne spotkanie ( gry i zabawy) o godz. 16.

 

  1. Gminne Zawody Strażackie rozpoczną się dzisiaj w Tokarni na boisku sportowym o godz. 14.

 

  1. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na rozbudowę kościoła w Hucisku, na potrzeby naszej parafii oraz wykonane prace – „Serdeczne Bóg zapłać”.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 535, 361, 527, 586, 577 i 723. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 333, 359,

532, 88, 23, 371, 605 i 20.