Categories Menu

Dodany 13-07-2019

Ogłoszenia parafialne 14.07.2019 r. 14 niedziela zwykła

  1. W liturgii będziemy przeżywać: jutro wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). Odpust w Krzeczowie. Suma o godz. 11. W przyszłą niedzielę odpust w Trzebuni. Suma o godz. 11.

 

  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 7.00 do 17.30. i nabożeństwo do Najdroższej Krwi Pana Jezusa o godz. 17.30.

 

  1. W piątek Msza św. wotywna o Miłosierdziu Bożym i Koronka.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest wystawiona w kościele i biuletynu liturgicznego.

 

  1. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby parafii oraz wykonane prace przy wentylacji i otoczeniu kościoła (sprzątanie w grocie MB z Lourdes, kwiatach i krzewach) – Bardzo dziękujemy.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z Zawadki – rolom: Kotarby i Tajsy. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z Zawadki – role: Kobiałki, Oleksy, Pękale, Muchy i Jugi.