Categories Menu

Dodany 12-09-2020

Ogłoszenia parafialne 13 wrzesień 2020 r., 24 niedziela zwykła

  • Łączymy się dzisiaj z pątnikami Archidiecezjalnej Pielgrzymki Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej i modlimy się za nasze rodziny. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie Najśw. Maryi Panny Bolesnej, w środę  wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa i  w piątek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  • W Tygodniu wychowania, we wtorek zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców na Mszę św. o godz. 18; szczególnie rodziców i uczniów klas 3 szkoły podstawowej, którzy rozpoczną liturgiczne przygotowanie do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie.
  • Spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie w poniedziałek o godz. 17.
  • W trzeci piątek miesiąca na zakończenie porannej Mszy św. będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • W piątek Ks. Bp Jan Zając udzieli uczniom klasy I szkoły średniej sakramentu Bierzmowania na Mszy św. o godz.18. Spowiedź św. dla kandydatów, rodziców, świadków i rodzin będzie w czwartek od godz. 17. Próba będzie w środę o godz. 18.45.
  • Zapraszamy chętnych do włączenia się do chóru parafialnego. Próby są w czwartki o godz. 18.30 w sali w domu parafialnym.
  • Msza św. w kaplicy na Jaworzynach będzie w najbliższą sobotę o godz. 12. Serdecznie zapraszamy.
  • Trwa nabór na bezpłatne warsztaty „Dzieci naszą przyszłością”, których celem jest wzmocnienie rodziców na drodze wychowania. Więcej informacji na plakacie oraz na stronie gminy Lubień.
  • Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii oraz wykonane prace ogrodnicze, paniom i rodzicom kandydatów do Bierzmowania oraz związane z wymianą słupów telefonicznych na parkingu.  – „Serdeczne Bóg zapłać”.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 391, 598, 266, 299, 188, 632, 134 i nowożeńcom Hubertowi i Arlecie. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziców kandydatów do Bierzmowania w czwartek po Mszy św. wieczornej.