Categories Menu

Dodany 10-11-2018

Ogłoszenia parafialne 11.11.2018 r. Narodowe Święto Niepodległości

  1. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: dziś św. Marcina z Tours, biskupa, jutro św. Jozafata, biskupa i męczennika, we wtorek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, w sobotę św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę.
  2. Przeżywamy dzisiaj 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Dziękujemy Opatrzności Bożej za opiekę nad naszą Ojczyzną i prosimy o błogosławieństwo. Oprawę Mszy św. o godz. 9.15 przygotowuje nasza Szkoła Muzyczna a po niej koncert Pieśni Patriotycznych. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny będzie o godz. 11.00. Po niej poświęcenie nowego nagrobka poległych w czasie pacyfikacji Zawadki w 1944 r. i złożenie kwiatów.
  3. W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. Proszę o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy.
  4. Spotkanie z rodzicami kandydatów na ministrantów będzie w środę po nowennie w kościele.
  5. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki do Fatimy będzie w piątek o godz. 7.30 w naszym kościele.
  6. Za tydzień będziemy przeżywać Światowy Dzień Ubogich. Po Mszach św. będzie zbiórka dla potrzebujących pomocy i będących w trudnej życiowej sytuacji.
  7. Bardzo dziękuję za złożone ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła rodzinom o numerach domów 559, 308, 71, 231, 30, 662 i ofiarę na potrzeby parafii a młodzieży za wykonaną dekorację. Proszę o sprzątanie w najbliższym tygodniu rodziny, które mieszkają w domach o następujących numerach: 562, 129, 340, 350, 249 i 312.