Categories Menu

Dodany 09-03-2019

Ogłoszenia parafialne 10.03.2019 r. I niedziela Wielkiego Postu

  1. Msze św. w niedzielę w Wielkim Poście w naszym kościele o godz. 7.30, 9.15, 11 i po Gorzkich Żalach oraz na Zawadce o godz. 9.30. Dziś po Mszy św. posypanie głów popiołem dla tych , którzy nie mogli uczestniczyć w tym obrzędzie w Środę Popielcową.
  2. Nabożeństwa wielkopostne:

– Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 prowadzona przez dzieci i o godz. 19 przez młodzież, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11. Prosimy o zgłaszanie się chętnych do prowadzenia niedzielnej Drogi Krzyżowej.

– Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14 z kazaniem pasyjnym i po nich Msza św. Za pobożny udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny.

 

  1. Spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie w środę o godz. 16.

 

  1. W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy św. Proszę o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy. W tym dniu będziemy się szczególnie modlić za Papieża Franciszka w rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową.

 

  1. W czwartek Msza św. z udziałem Kręgu biblijnego.

 

  1. W trzeci piątek miesiąca Msza św. o Miłosierdziu Bożym i rano Koronka.

 

  1. Sakrament Bierzmowania będzie udzielony uczniom klas ósmych 11 maja o godz.10.

 

  1. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się! Serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. Bardzo dziękuję wszystkim za wczorajszą pomoc przy wiosennym obcinaniu drzew i krzewów przy kościele i plebani: Strażakom, p. kościelnemu, grabarzowi, wszystkim parafianom, którzy pomagali, za pracę, maszyny i sprzęt. Dziękuję także za odśnieżanie terenu przy kościele.

 

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby parafii rodzinom z numerów domów 112a, 112, 205, 543, 220, 111a i 276. Proszę o sprzątanie w najbliższym tygodniu rodziny, które mieszkają w domach o numerach: 111, 144, 500, 521, 608, 649 i 673.