Categories Menu

Dodany 09-06-2019

Ogłoszenia parafialne 09.06.2019 r. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za pobożne odśpiewanie bądź recytację hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można zyskać odpust zupełny.

 

  1. Jutro święto Matki Bożej Matki Kościoła. Msze św. o godz. 6.30 i 18 oraz pogrzeb Śp. Anieli Hanusiak o godz.14. Wprowadzenie do kościoła o godz. 13 i następnie Różaniec i Koronka do Miłosierdzia Bożego. We wtorek będziemy przeżywać wspomnienie św. Barnaby, apostoła, w środę błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera, i Towarzyszy, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana oraz wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika i w przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.

 

  1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę na zakończenie Mszy św. o godz. 11.

 

  1. Zbiórka ministrantów i lektorów będzie we środę o godz. 17.

 

  1. W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. Proszę o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy.

 

  1. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie: o godz. 17.30 będzie Różaniec, Msza św. i następnie procesja wokół kościoła.

 

  1. Dziękujemy za złożone ofiary na wsparcie Misji Medycznej „Doctors Africa” w zeszłą niedzielę.

 

  1. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby parafii, wykonane prace i przygotowane przez młodzież wczorajsze czuwanie. – Bardzo dziękujemy.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z numerów domów: 97, 645, 531, 346, 544, 203 i 568. Prosimy o sprzątanie w najbliższym tygodniu rodziny, które mieszkają w domach o numerach 391, 133, 266, 299, 188, 268 i 134.