Categories Menu

Dodany 08-02-2020

Ogłoszenia parafialne 09.02.2020 r. 5 niedziela zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: jutro wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy, we wtorek wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes i w piątek święto Świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy.

 

  1. We wtorek przypada 28 Światowy Dzień Chorego. Będziemy polecać naszych chorych Panu Bogu i opiece Matki Bożej podczas porannej i wieczornej Mszy św., wypraszając dla nich potrzebne łaski. Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych o godz. 17.

 

  1. W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy św. Prosimy o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy.

 

  1. W czwartek będzie Msza św. z udziałem Kręgu biblijnego i wspólne rozważanie słowa Bożego w sali w domu parafialnym.

 

  1. Próba scholki będzie w sobotę o godz. 14.

 

  1. Za tydzień przed kościołem będzie zbiórka do puszek „Z pomocą dla Igi i Laurki” na rehabilitację i leczenie – fragment listu i patronat Fundacja „Licytuje Pomagam”.

 

  1. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim za składane ofiary na potrzeby naszej parafii i wykonane prace.

 

  1. Po błogosławieństwie prosimy, aby dzieci zgromadziły się przy chrzcielnicy, gdzie będzie losowanie maskotek i plecaków w konkursie biblijnym (Msza św. o godz.9.15 i 11).

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 562, 129, 340, 350, 249 i 312. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 74, 276, 547, 75, 182, 509, 376, 72 i 73.