Categories Menu

Dodany 07-09-2019

Ogłoszenia parafialne 08.09.2019 r. 23 niedziela zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Ks. Janowi Bryji za wspólną modlitwę, sprawowaną Eucharystię i wygłoszone słowo Boże. Będziemy wspierać Waszą Parafię w podejmowanych dziełach duchowych i materialnych.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: jutro wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża świętego i w przyszłą niedzielę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

 

  1. Odpowiadając na prośbę Naszego Metropolity, w sobotę w święto Podwyższenia Krzyża świętego, zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17, adorację krzyża, Mszę św. o godz. 18 i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.

 

  1. W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej. Prosimy o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy.

 

  1. W czwartek będzie Msza św. z udziałem Kręgu biblijnego. Zapraszamy do udziału we wspólnym czytaniu i rozważaniu Pisma Świętego.

 

  1. W piątek będzie nabożeństwo fatimskie: Różaniec o godz. 17.30, potem Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.

 

  1. Spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie we wtorek o godz. 17.

 

  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci i młodzież: ministrantów, lektorów, scholę i grupę młodzieży oraz chętnych na wspólne spotkanie o godz. 16.

 

  1. „Bóg zapłać” za złożone ofiary na rozbudowę kościoła w Hucisku, składane ofiary na potrzeby naszej parafii oraz wykonane prace – Bardzo dziękujemy.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 280, 646, 322, 93, 502 i 556.W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 535, 361, 527, 586, 140 i 577.