Categories Menu

Dodany 06-07-2019

Ogłoszenia parafialne 07.07.2019 r. 14 niedziela zwykła

  1. W liturgii w tym tygodniu przypada: jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, w czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika i w sobotę wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

 

  1. Dzisiaj zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.

 

  1. W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy św. Prosimy o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy.

 

  1. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie: o godz. 17.30 będzie Różaniec, potem Msza św. i następnie procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej.

 

  1. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego( sprzęt RTV i AGD: pralki, telewizory, komputery, drukarki. Zbiórka będzie we wtorek o godz. 14 na dolnym parkingu. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez siostry Pallotynki.

 

  1. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby parafii i wykonane prace przy wymianie okien na plebanii i w domu parafialnym  – Bardzo dziękujemy.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z Zawadki – rolom: Janicki i Jaworzyny o numerach domów: 21, 30, 31, 32, 35, 40, 83, 89, 36 i 38. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z Zawadki – role: Kotarby i Tajsy.