Categories Menu

Dodany 01-06-2019

Ogłoszenia parafialne 02.06.2019 r. Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. W liturgii w tym tygodniu będziemy przeżywać: jutro wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy i w sobotę wspomnienie św. Jadwigi, królowej.

 

 1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie modlitewne, prowadzone przez młodzież, rozpocznie się w sobotę Mszą św. o godz. 18 i będzie trwać do godz. 21. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać nauczanie św. Jana Pawła II w 40 rocznicę pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny.

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę na zakończenie Mszy św. o godz. 11.

 

 1. W tym tygodniu odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną ( spowiedź, sakrament chorych i Komunia św.) we wtorek od godz. 9.

 

 1. Zbiórka ministrantów i lektorów będzie we środę o godz. 17.

 

 1. Spotkanie wspólnoty Adoracji Pana Jezusa będzie w czwartek po wieczornej Mszy św. a wspólne czytanie Pisma Świętego o godz. 19.

 

 1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. Spowiedź św. rano i po południu, w czwartek od godz. 17.30 a w piątek od godz. 17. Wspólna modlitwa Honorowej Straży Serca Pana Jezusa będzie od godz. 17.30.

 

 1. W przyszłą niedzielę o godz. 15 będzie Msza św. w int. Krwiodawców Powiatu Myślenickiego.

 

 1. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby parafii i wykonane prace – Bardzo dziękujemy.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, ofiarę na potrzeby parafii rodzinom, które mieszkają w domach o numerach 603, 624, 587, 657, 141, 137 i 677 i kwiaty nowożeńcom Pawłowi i Edycie. Prosimy o sprzątanie w najbliższym tygodniu rodziny, które mieszkają w domach o numerach 645, 53, 346, 544, 203 i 568.

 

 1. Ogłoszenie o zbiórce do puszek przed kościołem dla Misji Medycznej „Doctors Africa”.