Categories Menu

Dodany 02-02-2020

Ogłoszenia parafialne 02.02.2020 r. święto Ofiarowania Pańskiego

  1. Przeżywamy dzisiaj 24 Dzień Życia Konsekrowanego. W tym tygodniu w środę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy – na Mszy św. poświęcenie wody i chleba, a w czwartek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

 

  1. Dzisiaj zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.

 

  1. W tym tygodniu odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną ( spowiedź, sakrament chorych i Komunia św.) we wtorek od godz. 9.

 

  1. W Pierwszy Czwartek zapraszamy na adorację o godz.16.30 wspólnotę Adoracji Pana Jezusa.

 

  1. Spotkanie Kręgu biblijnego będzie w czwartek o godz. 18.

 

  1. W Pierwszy Piątek, przed wieczorną Mszą św. na zakończenie adoracji, będzie litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, dodatkowa spowiedź św. od godz. 16 i wspólna modlitwa Honorowej Straży Serca Pana Jezusa od godz. 16.30.

 

  1. Parafialny wyjazd na zimowisko dzieci i młodzieży do Małego Cichego będzie jutro o godz.8.30. z parkingu pod kościołem.

 

  1. Bardzo dziękujemy za składane ofiary na potrzeby naszej parafii, dzisiejszą składkę, która jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne, wykonane wczoraj prace, sprzęt, za przygotowanie miejsca, gdzie będzie ustawiony kontener na śmieci. Serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. Po błogosławieństwie prosimy, aby dzieci zgromadziły się obok szopki, gdzie będzie losowanie maskotek i plecaków w konkursie biblijnym (Msza św. o godz.9.15 i 11).

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii, rodzinom z domów o numerach: 559, 308, 71, 231, 30 i 662. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 562, 129, 340, 350, 249 i 312.