Categories Menu

Dodany 30-11-2019

Ogłoszenia parafialne 01.12.2019 r. I niedziela Adwentu

 1. W tym tygodniu będziemy wspominać w liturgii: we wtorek św. Franciszka Ksawerego, kapłana, w środę św. Barbarę, dziewicę i męczennicę, w piątek św. Mikołaja, biskupa, w sobotę św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, a w przyszłą niedzielę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

 

 1. Msze św. w naszym kościele są codziennie o godz. 6.30 i 17. Roraty dla dzieci, które zapraszamy z lampionami, będą po południu o godz.17. Będziemy losować figurki Świętej Rodziny i w rodzinach modlić się o potrzebne łaski i dobre przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Prosimy dzieci, aby przynosiły ozdobione serca z napisanymi dobrymi uczynkami lub z postanowieniami adwentowymi, spośród których będzie losowanie. Zapraszamy do licznego i pobożnego udziału w adwentowych Mszach św.

 

 1. Dzisiaj zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.

 

 1. Zbiórka ministrantów i lektorów będzie jutro po Roratach.

 

 1. W tym tygodniu odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną ( spowiedź, sakrament chorych i Komunia św.) we wtorek od godz. 9.

 

 1. W czwartek zapraszamy na adorację o godz.16.30 wspólnotę Adoracji Pana Jezusa i na spotkanie po Mszy św.

 

 1. W piątek rano po Mszy św. będzie nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa, dodatkowa spowiedź św. od godz. 16 i wspólna modlitwa Honorowej Straży Serca Pana Jezusa od godz. 16.30.

 

 1. W sobotę rano będzie Msza św. z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi a o godz. 16.30 Różaniec.

 

 1. Msza św. z udziałem Koła Pszczelarskiego Gminy Tokarnia będzie w naszym kościele w sobotę o godz. 17.

 

 1. Młodzież naszej parafii zaprasza na Akatyst, uroczysty hymn ku czci NMP, w sobotę o godz. 18.

 

 1. Z początkiem Adwentu, p. Organista i p. Kościelny, przyniosą do naszych domów poświęcone opłatki. Za złożone ofiary serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 1. Bardzo dziękujmy za złożone ofiary na ogrzewanie naszego kościoła, ofiarowane materiały i wykonane prace. Serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła, kwiaty i dekorację adwentową rodzinom z domów o numerach: 296, 2, 379, 175, 326, 262, 48, 348 i naszej młodzieży. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 325,357,46,327,347,47 i 321.