Categories Menu

Dodany 03-03-2018

Ogłoszenia – 4 marca 2018, 3 niedziela Wielkiego Postu

1.Dzisiaj zmianka tajemnic różańcowych po mszy świętej o godzinie 11.00.Również na zakończenie tej mszy świętej osoby, które gościły figurę Matko Bożej Fatimskiej w lutym będą mogły odebrać pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy rodzinę,która gości figurę,aby w tym dniu wzięła udział we mszy świętej, w której polecamy rodzinę opiece Matki Bożej.

2.W przyszłą niedzielę msza święta za Ojczyznę o godzinie 11.00. Na tę msze święta zapraszam poczty sztandarowe OSP Krzczonów i OSP Zawadka ze Szkoły w Krzczonowie a także Klubu Sportowego Cyrhla, dzieci w strojach ludowych z Małych Krzczonowian i Panie z Koło Gospodyń z Krzczonowa i Zawadki.

3. Dzisiaj i przez cały Wielki Post nie będzie mszy św. niedzielnej o godzinie 9.15. Tę intencje odprawię na mszy św. o godzinie 14.45 po Gorzki Żalach. Zapraszam panów , którzy dawniej byli ministrantami oraz lektorami na spotkanie w którym przygotujemy świąteczną liturgię Słowa w trakcie Triduum Paschalnego w naszej parafii. Spotkanie na plebanii po mszy św. po Gorzkich Żalach.

4. W przyszłą niedzielę zapraszam kobiety oczekujące na narodziny dziecka, a także małe dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnej edukacji szkolnej na okolicznościowe błogosławieństwo na mszy świętej o godzinie 11.00.

5. Zapraszam Panie i Panów, którzy chcieliby posłużyć zdolnościami muzycznymi i przygotować śpiew na Triduum Paschalne i Wielkanoc na spotkanie w sobotę o godzinie 17.00.

6.W niedziele Gorzkie Żale o godz. 14.00 z kazaniem pasyjnym, które będzie wygłosi ks.Piotr Iwanek po nich Msza św.
Droga Krzyżowa w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00
4.03. poprowadzi pan Jan Śliz, 11.03. proszę o poprowadzenia panie z Żywego Różańca Grupy Charytatywnej, Honorowej Straży NSPJ i Zespołu Charytatywnego, 18.03. pan Jan Śliz, 25.03. panowie z Żywego Różańca, w Wielki Piątek p. Andrzej Pachura. Przypominamy, że za odprawienie drogi krzyżowej możemy uzyskać odpust zupełny, czyli darowanie kary za grzechy odpuszczone w spowiedzi św.

7. Zapraszam na spotkania Kręgu Biblijnego dla dorosłych i młodzieży pracującej w czwartek na plebanii o godzinie 19.00. Zachęcam dziewczynki, aby śpiewały w scholce spotkanie w sobotę o godzinie 15.00

8.Dziękuję za sprzątanie kościoła i dar ołtarza rodzinom z numerów domów: 672, 538, 128, 275, 39, 393, 365, 533.
Proszę o sprzątanie w najbliższym tygodniu rodziny, które zamieszkują w domach o następujących numerach: 131, 377,657,241,540,395,659, 583.