Dodany 06-02-2021

Ogłoszenia parafialne – 7 luty 2021 r., 5 niedziela zwykła

• W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w środę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy i w czwartek wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes.
  • Dzisiaj zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.
  • Zbiórka ministrantów i lektorów będzie jutro o godz. 16.30 w kościele.
  • W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy św. Prosimy o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy.
  • W czwartek przypada 29 Światowy Dzień Chorego. Będziemy polecać naszych chorych Panu Bogu i opiece Matki Bożej podczas porannej i wieczornej Mszy św., wypraszając dla nich potrzebne łaski. Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych o godz. 17.
  • Zachęcamy do przekazywania 1% podatku dla Igi i Laury Surlas z Tokarni, podopiecznych Fundacji Rozszczepowe Marzenia. Ulotki są wystawione na szafie pod chórem.
  • Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na zakony kontemplacyjne i w czasie spotkań kolędowych. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. Dziękujemy także za wykonane prace w tym tygodniu.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 45, 267, 175, 262, 326, 379 i 296. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie w sobotę rodziny z domów o numerach: 2, 357, 46, 325, 48, 293 i 327.