Dodany 05-09-2020

Ogłoszenia parafialne 6 wrzesień 2020 r., 23 niedziela zwykła

• Zaproszenie na 28. Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej.
  • W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: we wtorek święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny i w środę wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.
  • Dzisiaj będzie zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.
  • Spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie jutro o godz. 17. w kościele.
  • We wtorek w święto Matki Bożej Siewnej będzie w czasie Mszy św. poświęcenie ziarna i innych nasion do zasiewu.
  • Spotkanie z rodzicami młodzieży przystępującej do Bierzmowania będzie we wtorek po Mszy św. wieczornej, a z kandydatów zapraszamy na Mszę św. w piątek o godz. 18 i konferencję.
  • W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej. Prosimy o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy.
  • W przyszłą niedzielę będzie nabożeństwo fatimskie: Różaniec o godz. 10.30, potem Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
  • „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby naszej parafii oraz wykonane prace – Bardzo dziękujemy. Wykonywany jest obecnie postument pod figurę św. Piotra i remontujemy schody obok domu parafialnego.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 645, 531, 346, 544, 203, 568 i 97. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 391, 598, 266, 299, 188, 632 i 134.