Dodany 24-04-2021

Ogłoszenia parafialne 4 Niedziela Wielkanocna, 25 kwietnia 2021 r.

• Msze św. o godz. 7.30, 9.15, 11.00 oraz na Zawadce o godz. 9.30. Transmitujemy niedzielną Mszę Św. o godz. 11.00. Z racji znoszenia obostrzeń za tydzień nie będzie Mszy o 12.15.
  • Za tydzień zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.
  • Przypominamy o obowiązujących ograniczeniach. Zgodnie
    z rozporządzeniem obowiązuje nas limit osób w kościele i dystans społeczny. Dezynfekujmy ręce i nośmy maseczki. Prosimy też, by
    w pierwszej kolejności do Komunii Świętej podchodziły osoby przyjmujące ją na rękę.
  • Jutro, w poniedziałek o godz. 17.30 zapraszamy do kościoła na spotkanie ministrantów i lektorów.
  • Dzieci pierwszokomunijne z rodzicami zapraszamy w tym tygodniu
    na próby w poniedziałek i wtorek o 18.30.
  • W czwartek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Stanisława BM, głównego patrona Polski, archidiecezji i naszej parafii przed wieczorną Mszą św. Tradycyjnej pielgrzymki do grobu św. Stanisława
    na Wawel nie będzie z powodu epidemii.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej o 18.00 odprawimy pierwsze nabożeństwo majowe. Przez cały miesiąc maj po Mszy Świętej o 18.00 będziemy się modlić za wstawiennictwem Matki Bożej szczególnie
    za Ojca Świętego, za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny,
    o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje i opanowanie epidemii.
  • W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w czwartek święto
    św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy,
    w sobotę wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika.
  • W ramach działań Grupy o. Pio, gościmy dzisiaj w naszej parafii
    oo. Kapucynów z okolicznościowym kazaniem. Po Mszach świętych przed kościołem będzie można wspomóc prowadzone przez nich „Dzieło pomocy św. o. Pio”.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby parafii, rodzinom z domów o numerach: 662, 30, 562, 74, 340, 312 i 73.
    W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  • W minionym tygodniu z naszej społeczności parafialnej do wieczności odszedł śp. Andrzej Filipek. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.