Categories Menu

Dodany 02-01-2021

Ogłoszenia parafialne – 3 styczeń 2021 r., 2 niedziela po Narodzeniu Pańskim

  • Dzisiaj w liturgii przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
  • W środę będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. będą wg porządku z niedzieli. Po Mszach św. będzie poświęcenie kredy i kadzidła, które będzie można nabyć przy wejściu do kościoła. Składka będzie przeznaczona na misje.
  • W święto Trzech Króli zapraszamy na wspólne kolędowanie i jasełka przygotowane przez dzieci, młodzież i dorosłych naszej parafii o godz. 15 w kościele.
  • Za tydzień w niedzielę Chrztu Pańskiego podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie wody, przyniesionej we własnych naczyniach, potrzebnej do poświęcenia w czasie kolędy.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii rodzinom z domów o numerach: 396, 32, 593, 29, 600, 208, 33 i 31. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie w sobotę rodziny z domów o numerach: 13, 19, 284, 285, 329, 50, 373 i 214.
  • Ogłoszenie dot. szczepień: W związku z przystąpieniem przychodni w Krzczonowie (filia Skomielna Czarna) do Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 60 lat i więcej, pracowników  służb mundurowych w tym Wojsko Polskie oraz nauczycieli do zapisywania się na szczepienie przeciwko COVID-19. Zgłoszenia od osób chętnych należących do grupy 1-szej  narodowego programu szczepień przyjmowane będą drogą mailową oraz telefoniczną. Do szczepienia mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy gminy którzy należą do wymienionych grup. Z wszystkimi chętnymi będziemy się kontaktować telefonicznie i uzupełniać dane oraz ustalać szczegóły. Niezbędne i szczegółowe informacje podane są na stronie internetowej przychodni www.przychodniakrzczonow.pl – Lekarz koordynator p. Agata Krzywoń.