Dodany 06-03-2021

Ogłoszenia parafialne 3 niedziela Wielkiego Postu, 7 marca 2021 r.

• Msze św. w niedzielę w Wielkim Poście w naszym kościele o godz. 7.30, 9.15, 11.00 i po Gorzkich Żalach oraz na Zawadce o godz. 9.30.
  • Nabożeństwa wielkopostne:

– Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30 prowadzona przez dzieci i o godz. 19 przez młodzież, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11. Prosimy chętnych do prowadzenia Drogi Krzyżowej o zgłoszenie się do zakrystii.

– Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14 z kazaniem pasyjnym i po nich Msza św.

Za pobożny udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny.

• Z racji ograniczeń pandemicznych nasza parafia transmituje Mszę świętą co niedzielę o 11.00. W okresie Wielkiego Postu transmitujemy nabożeństwa: piątkową Drogę Krzyżową o 19.00 i niedzielne Gorzkie Żale o godz. 14.00.
  • Od poniedziałku 8 marca Msza wieczorna w naszej parafii o godzinie 18.00.
  • Jutro, w poniedziałek o godz. 17.30 zapraszamy do kościoła na spotkanie ministrantów i lektorów.
  • W czasie Wielkiego Postu w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania młodzież uczestniczy w nabożeństwach Drogi Krzyżowej
    i Gorzkich Żali.
  • Cieszymy się sukcesami naszej młodzieży. Parafialna schola zajęła II miejsce w XI Powiatowym przeglądzie kolęd i pastorałek w Sułkowicach. Gratulujemy.
  • Od przyszłej, 4-tej niedzieli Wielkiego Postu zapraszamy na rekolekcje parafialne. Potrwają 4 dni. Wygłosi je w tym roku ks. Wojciech Warzecha – proboszcz parafii w Węgrzcach
    k. Krakowa. Plan rekolekcji wydrukowany jest na ulotkach, które można zabrać przy wejściu do kościoła. Będzie także umieszczony na stronie parafialnej.

W czasie rekolekcji, we wtorek zamierzamy udać się do chorych. Prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej. W czasie rekolekcji będzie prowadzona transmisja. W niedzielę zgodnie z harmonogramem parafialnym, w tygodniu Msza o 18 i nauka po Mszy Świętej.

Bardzo prosimy dzieci i młodzież, szczególnie z klas 4 – 8 Szkoły Podstawowej o przybycie na nauki dla niej skierowane, a rodziców o przypilnowanie uczestnictwa.

• Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby parafii, rodzinom z domów o numerach: 15, 135, 51, 366, 295, 717 i 560. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 374, 671, 313, 282, 54, 611, 623, 631.