Dodany 28-03-2020

Ogłoszenia parafialne 29.03.2020 r. 5 niedziela Wielkiego Postu

1. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w rodzinach w intencji opanowania epidemii. Korzystajmy w tych dniach z transmisji telewizyjnych, radiowych i internetowych uczestnicząc w ten sposób w Mszy św., Adoracji, Różańcu, nabożeństwach wielkopostnych, słuchając konferencji i nauk rekolekcyjnych. Na naszej parafialnej stronie internetowej są przedstawione niektóre propozycje. Módlmy się za wstawiennictwem św. Stanisława BM i naszych Patronów, a szczególnie św. Jana Pawła II. W czwartek, 2 kwietnia, będziemy przeżywać 15 rocznicę jego śmierci.

1. Przygotowane materiały, Komunia św. duchowa i modlitwy w intencji opanowania epidemii, są do zabrania ze stolika pod chórem.

1. Msze św. w dni powszednie będą o godz. 6.30 i 18.

1. Nasz kościół będzie dzisiaj otwarty do godz. 18, a w tygodniu przez cały dzień do wieczornej Mszy św.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali i Drogę Krzyżową prosimy odprawić w swoich domach wraz z rodziną.

1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.

1. W tym tygodniu nie będzie tradycyjnych odwiedzin u chorych. W razie nagłej potrzeby prosimy o kontakt.

1. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne zostają odwołane ze względu na ogłoszony stan epidemii.

1. Na stoliku pod chórem są wystawione Paschaliki i Baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas.

1. Na zakończenie Mszy św. odmówimy przed Najśw. Sakramentem Akt poświęcenia Kościoła i świata Najśw. Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.