Categories Menu

Dodany 25-05-2019

Ogłoszenia parafialne 26.05.2019 r. 6 niedziela wielkanocna

  1. W liturgii w tym tygodniu będziemy przeżywać w środę wspomnienie św. Urszuli Leduchowskiej, dziewicy, w piątek święto Nawiedzenia NMP i w sobotę wspomnienie św. Justyna, męczennika. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Jutro, we wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące, tzw. dni krzyżowe.
  3. W przyszłą niedzielę zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.
  4. Zbiórka ministrantów i lektorów będzie we środę o godz. 17.
  5. Wspólne czytanie Pisma Świętego będzie w czwartek o godz. 19.
  6. W piątek zakończenie nabożeństw majowych, a w sobotę rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych, które będą codziennie po Mszy św. wieczornej. W pierwszą sobotę miesiąca będzie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rano po Mszy św., a po południu o godz. 17.30 będzie Różaniec.
  7. Dziękujemy za zorganizowanie, uczestnictwo w pieszej pielgrzymce do Kalwarii i modlitwę w intencji parafii, szczególnie przewodnikom: małżeństwu – pp. Walasom i Janowi Ślizowi.
  8. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby parafii i wykonane prace – Bardzo dziękujemy.
  9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzicom uczniów klas IV, którzy przeżywają dzisiaj rocznicę I Komunii św. Prosimy o sprzątanie w najbliższym tygodniu rodziny, które mieszkają w domach o numerach 603, 604, 587, 657, 141, 137 i 677.
  10. Ogłoszenie o zbiórce w przyszłą niedzielę do puszek przed kościołem dla Misji Medycznej „Doctors Africa” i Szkoły muzycznej.