Categories Menu

Dodany 20-10-2018

Ogłoszenia parafialne 21.10.2018 r. 29 niedziela zwykła

 1. Rozpoczynamy dziś Tydzień misyjny „Pełni Ducha i posłani”. To szczególny czas powszechnej troski o misjonarzy, misjonarki i dzieło ewangelizacji. Podczas nabożeństw różańcowych i Mszy św. będziemy modlić się w intencji dzieła misyjnego Kościoła.
 2. Jutro w liturgii wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
 3. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym kościele codziennie o godz. 17 a w niedzielę o godz.15.
 4. Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy św. Ojca Pio będzie we wtorek. Po Mszy św. spotkanie w salce.
 5. Spotkanie ministrantów i kandydatów będzie w środę o godz. 16.30 a młodzieży w piątek po Mszy św.
 6. Wypominki całoroczne i jednorazowe można składać w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Proszę o wpisywanie godziny przed którą Mszą św. zmarli będą wypominani. Przygotowane kartki znajdują się na stoliku.
 7. Bardzo dziękuję wolontariuszom ze Szkolnego Koła Caritas za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki w Niedzielę Papieską, uczniom naszej Szkoły Podstawowej i Muzycznej za przygotowany program i wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla młodzieży uczącej się a będącej w trudnej sytuacji materialnej. Zebraliśmy 2287,40 zł. Bardzo dziękuję.
 8. Młodzież naszej parafii, od przyszłej niedzieli, będzie sprzedawać znicze przed kościołem i cmentarzem. Dochód będzie przeznaczony na zorganizowanie zimowiska dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.
 9. Bardzo dziękuję za składane ofiary na tacę i w sposób indywidualny na potrzeby naszej parafii. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele misyjne. Serdeczne „Bóg zapłać”.
 10. Ogłoszenie p. Wójta dotyczące zbiórki odpadów elektrycznych, elektronicznych i wielkogabarytowych.
 11. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i zakup kwiatów rodzinom spod numerów: 613, 301, 59, 38, 132, 61, 56a i 666. O sprzątanie w tym tygodniu proszę rodziny z domów o numerach: 383, 260, 283, 66, 546, 635 i 606.