Dodany 19-09-2020

Ogłoszenia parafialne 20 września 2020 r., 25 niedziela zwykła

• W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: jutro św. Mateusza, apostoła i ewangelistę i w środę św. o. Pio, kapłana.
  • Wójt Gminy Tokarnia serdecznie zaprasza wszystkich na obchody poświęcone 76-tej rocznicy pacyfikacji Zawadki. Uroczystości odbędą się w przyszłą niedzielę:
    godz. 9.00 Rajd Śladami Armii Krajowej w Masywie Kotonia – start spod Dworu Targowskich,
    godz. 14.00 uroczysta Msza św. przy pomniku i Apel poległych,
    godz. 18.00 KONCERT NIEPODLEGŁA MAŁOPOLSKA w wykonaniu Teatru Piosenki z Wrocławia, inscenizacje – Zespół Regionalny Kliszczacy w Parku Dworskim w Tokarni.
  • Spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie jutro o godz. 17.
  • W środę będzie Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio. Przed Mszą św. o godz. 17.30 będzie Różaniec.
  • W duchu przykazania miłości bliźniego przypominamy o noszeniu maseczek w kościele.
  • Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii oraz wykonane prace. „Serdeczne Bóg zapłać”.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła, otoczenia, kwiaty i dar na potrzeby parafii rodzicom młodzieży bierzmowanej i nowożeńcom Piotrowi i Annie. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 507, 337, 382, 159, 136, 207A i 680.