Dodany 27-02-2021

Ogłoszenia parafialne 2 niedziela Wielkiego Postu – 28 luty 2021 r.,

• Msze św. w niedzielę w Wielkim Poście w naszym kościele o godz. 7.30, 9.15, 11.00 i po Gorzkich Żalach oraz na Zawadce o godz. 9.30.
  • Nabożeństwa wielkopostne:

– Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 prowadzona przez dzieci
i o godz. 19 przez młodzież, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.
Prosimy chętnych do prowadzenia Drogi Krzyżowej o zgłoszenie się do zakrystii.

– Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14 z kazaniem pasyjnym
i po nich Msza św.

Za pobożny udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny.

• Z racji ograniczeń pandemicznych nasza parafia transmituje Mszę świętą co niedzielę o 11.00. W okresie Wielkiego Postu transmitujemy nabożeństwa: piątkową Drogę Krzyżową o 19.00 i niedzielne Gorzkie Żale o godz. 14.00.
  • W kalendarzu liturgicznym: w czwartek 4 marca – święto św. Kazimierza – patrona Archidiecezji krakowskiej.
  • Jutro, w poniedziałek o godz. 16.30 zapraszamy do kościoła na spotkanie ministrantów i lektorów.
  • W czasie Wielkiego Postu w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania młodzież uczestniczy w nabożeństwach Drogi Krzyżowej
    i Gorzkich Żali.
  • Za tydzień zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.
  • W Pierwszy Czwartek zapraszamy na adorację o godz.16.30 wspólnotę Adoracji Pana Jezusa.
  • W Pierwszy Piątek będzie dodatkowa spowiedź św. od godz. 16.
  • W Pierwszą Sobotę rano będzie litania do NMP, a po południu Różaniec
    o godz. 16.30 prowadzony przez Róże Różańcowe.
  • Planujemy odwiedzić chorych w czasie rekolekcji wielkopostnych które rozpoczną się w 4 Niedziele Wielkiego Postu i potrwają od 14 marca
    do 17 marca br.
  • Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Krzczonowie ogłasza zapisy dzieci 3, 4, 5 i 6 -letnich do Przedszkola oraz 7 – letnich do klasy 1 Szkoły Podstawowej. Zapisy potrwają od 2 do 17 marca 2021r. Szczegóły na stronie internetowej oraz w sekretariacie szkoły.
  • Bardzo dziękujemy za wykonane prace związane z umeblowaniem salki, w której odbywają się próby naszej młodzieży i scholii parafialnej.
  • Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby parafii, rodzinom z domów o numerach: 710, 554, 703, 297, 548, 49 i 567. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 15, 135, 51, 366, 295, 717 i 560.
  • W minionym tygodniu z naszej społeczności parafialnej do wieczności odeszli śp.: Marianna Świder, Jan Zięba i Ewa Ptak.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.