Categories Menu

Dodany 15-11-2018

Ogłoszenia parafialne 18.11. 2018 r.

  1. W tym tygodniu wspominamy: dziś bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę, jutro bł. Salomeę zakonnicę, we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w środę Ofiarowanie NMP, w czwartek św. Cecylię, dziewicę i męczennicę i w sobotę świętych męczenników: Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  2. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Ubogich „Oto biedak zawołał i Pan go wysłuchał” (Ps 34,7). Po Mszach św. będzie zbiórka dla potrzebujących pomocy i będących w trudnej życiowej sytuacji. Połowa zebranych środków pozostanie na dzieła charytatywne parafii. Druga połowa zostanie przekazana na organizowanie pomocy ubogim w Krakowie podczas i w następstwie ŚDU.
  3. Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy św. Ojca Pio będzie w piątek o godz. 17.
  4. Wraz z grupą młodzieży zapraszam młodzież naszej parafii, uczącą się i pracującą a także uczniów klas 7 na spotkanie modlitewne „Godzina dla Pana” w piątek o godz. 17.45, aby ze św. Cecylią, patronką śpiewu i muzyki kościelnej, śpiewem uwielbiać Boga.
  5. Bardzo dziękuję za złożone ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół rodzinom z numerów domów 562, 129, 340, 350, 249 i 312. Proszę o sprzątanie w najbliższym tygodniu rodziny, które zamieszkują w domach o następujących numerach: 74, 276, 547, 75, 182, 509, 376 i 72.