Categories Menu

Dodany 16-11-2019

Ogłoszenia parafialne 17.11.2019 r. 33 niedziela zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: jutro bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę, we wtorek bł. Salomeę, zakonnicę, w środę św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w czwartek Ofiarowanie NMP i w piątek św. Cecylię, dziewicę i męczennicę.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj 3. Światowy Dzień Ubogich „Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie” (Ps 9,19). Po Mszach św. będzie zbiórka dla potrzebujących pomocy i będących w trudnej życiowej sytuacji. Połowa zebranych środków pozostanie na dzieła charytatywne parafii. Druga połowa zostanie przekazana na organizację centralnych wydarzeń ŚDU w Krakowie.

 

  1. Zbiórka ministrantów i lektorów będzie w poniedziałek o godz. 16 a kandydatów – we wtorek o godz. 16. Spotkanie z rodzicami kandydatów na ministrantów – piątek przed Mszą św. o godz.16.45 w zakrystii.

 

  1. Wspólne rozważanie Pisma Świętego będzie w czwartek o godz. 19.

 

  1. Msza św. dla rodziców i dzieci z klasy 3 będzie w piątek o godz. 17. Po Mszy św. celebracja o Miłosierdziu Bożym.

 

  1. Spotkanie przedstawicieli, po jednej osobie z każdej roli, w sprawie sprzątania naszego kościoła i odebranie list na ogrzewanie, będzie w piątek po wieczornej Mszy św. w sali w domu parafialnym.

 

  1. Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy św. Ojca Pio będzie w sobotę o godz. 6.30. Po Mszy św. Różaniec.

 

  1. Organizujemy wyjazd autokarem do kina do Myślenic na film „Nieplanowane”, o obronie życia dzieci nienarodzonych, w sobotę 23 listopada o godz. 17. Film jest od 15 roku życia. Cena biletu 15 zł. Zapisy dla chętnych do czwartku w zakrystii po Mszy św.

 

  1. Bardzo dziękujemy za składane ofiary na potrzeby naszej parafii i wykonane prace. Serdeczne „Bóg zapłać”.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 201, 639, 656, 35 i 40. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 41, 356, 174, 194, 386, 42, 45 i 267.