Categories Menu

Dodany 09-11-2019

Ogłoszenia parafialne 10.11.2019 r., 32 niedziela zwykła

 

 1. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: jutro św. Marcina z Tours, biskupa, we wtorek św. Jozafata, biskupa i męczennika i w środę św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

 

 1. Jutro będziemy przeżywać Narodowe Święto Niepodległości. Będziemy dziękować Bożej Opatrzności za opiekę nad naszą Ojczyzną i prosić o błogosławieństwo. Msze św. będą odprawione wg porządku z niedzieli. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny będzie o godz. 11.00. Po niej zapraszamy na patriotyczny program słowno-muzyczny.

 

 1. Zapraszamy na codzienną adorację, Maraton modlitewny Totus Tuus z okazji setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, przed wieczorną Mszą św. o godz.16.30 w intencji Kościoła i Ojczyzny.

 

 1. W środę będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy św. Prosimy o składanie próśb i podziękowań na kartkach na ołtarzu w kaplicy Matki Bożej.

 

 1. Msza św. z udziałem Kręgu biblijnego będzie w czwartek. Po Mszy św. wspólne rozważanie słowa Bożego.

 

 1. W trzeci piątek miesiąca Msza św. wotywna o Miłosierdziu Bożym i Koronka.

 

 1. Wraz z grupą młodzieży zapraszamy młodzież naszej parafii, uczącą się i pracującą a szczególnie uczniów klas 8, w ramach przygotowania do Bierzmowania, na spotkanie modlitewne „Godzina dla Jezusa” w piątek o godz. 18.

 

 1. Spotkanie kandydatów na ministrantów będzie we wtorek o godz. 16.

 

 1. Za tydzień będziemy przeżywać III Światowy Dzień Ubogich „Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie”. Po Mszach św. będzie zbiórka dla potrzebujących pomocy i będących w trudnej życiowej sytuacji.

 

 1. Organizujemy wyjazd autokarem do kina do Myślenic na film „Nieplanowane”, o obronie życia dzieci nienarodzonych, w sobotę 23 listopada o godz. 17. Film jest od 15 roku życia. Cena biletu 15 zł. Zapisy dla chętnych w zakrystii po Mszy św.
 2. „Bóg zapłać” za składane ofiary na potrzeby naszej parafii oraz wykonane prace – Bardzo dziękujemy.
 3. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła, złożoną ofiarę na potrzeby parafii i kwiaty rodzinom z domów o numerach 575, 278, 37, 335, 397, 349 i 667 i nowożeńcom Piotrowi i Katarzynie. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 36, 201, 639, 656, 35 i 40.