Categories Menu

Dodany 02-11-2019

Ogłoszenia parafialne 03.11.2019 r. 31 niedziela zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa i w sobotę święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

 

  1. W odpowiedzi na list pasterski naszego Metropolity Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego zapraszamy na codzienną adorację, Maraton modlitewny Totus Tuus z okazji setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, przed wieczorną Mszą św. o godz.16.30 w intencji Kościoła i Ojczyzny.

 

  1. Dzisiaj zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.00.

 

  1. Za zmarłych wypominanych w ciągu roku będziemy się modlić tradycyjnie w niedzielę przed każdą Mszą św. a wypominki jednorazowe będziemy polecać w miesiącu listopadzie w tygodniu przed Mszą św. rano o 6.15 a wieczorem pół godziny przed Mszą św. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

  1. Spotkanie ministrantów i lektorów będzie w poniedziałek o godz. 16 a kandydatów będzie we wtorek o godz. 16.

 

  1. W czwartek zapraszamy na adorację o godz. 17.30 wspólnotę Adoracji Pana Jezusa i spotkanie po Mszy św.

 

  1. Wraz z młodzieżą naszej parafii dziękujmy za ofiary zebrane podczas sprzedaży zniczy na dofinansowanie zimowiska dla dzieci i młodzieży.

 

  1. Podziękowanie Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego dla parafii:

Drodzy Parafianie. Z całego serca dziękujemy za gorące przyjęcie nas w Waszej Wspólnocie Parafialnej, za wspólną modlitwę, każdy uśmiech i gest życzliwości, jakiego od Was doświadczyliśmy. Dziękujemy przede wszystkim w imieniu osób, które w krajach trzeciego świata zostały ogarnięte opieką Adopcji Miłości, do których trafi Wasza pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu młodzi będą mogli się rozwijać w swoich umiejętnościach i talentach! Zebrano 4 790,26 zł. Cieszymy się z Waszego zaangażowania w dzieło misyjne i zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej. Duszpasterz SWM Młodzi Światu – ks. Adam Parszywka.

 

  1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 693, 139, 557, 381, 655, 654, 503 i 520 oraz dekorację wykonaną przez młodzież. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 575, 278, 37, 335, 397, 349 i 667.