Dodany 31-08-2019

Ogłoszenia parafialne 01.09.2019 r. 22 niedziela zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: we wtorek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła a w przyszłą niedzielę, 8 września, święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W czasie Mszy św. poświęcenie ziarna i innych nasion do zasiewu.

1. Dzisiaj zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 11.

1. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Uroczysta Msza św. o godz. 9.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców i dziadków do wspólnej modlitwy o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym. Zachęcamy do przystąpienia do spowiedzi św., która jest codziennie przed Mszą św. Dodatkowo w piątek od godz. 17.

1. Próba scholii jutro o godz. 8 a w sobotę o godz. 14.

1. Komunię św. chorym przyniesiemy we wtorek od godz. 10.30.

1. W Pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 17.30 i Godzina Święta z Litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Do udziału zapraszamy szczególnie wspólnotę Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

1. W Pierwszy piątek nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa i modlitwa prowadzona przez Honorową Straż Najśw. Serca Pana od godz. 17.30.

1. Młodzież naszej parafii zapraszamy na Mszę św. w piątek na rozpoczęcie roku formacyjnego i spotkanie w salce.

1. W sobotę będzie nabożeństwo do NMP po rannej Mszy św. a o godz. 17.30 Różaniec.

1. 27 Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii będzie w niedzielę 8 września. Zapisy po Mszy św. w zakrystii.

1. Nasza parafia wspiera parafię w Hucisku. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na rozbudowę tamtejszego kościoła.

1. Wyjazd autokarem do kina na film „Tajemnica Ojca Pio” do Myślenic będzie we wtorek o godz. 17. Cena biletu 17 zł. Zapisy dla chętnych w zakrystii.

1. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów o numerach: 18, 14, 552, 389, 17 i 184. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z domów o numerach: 280, 646, 322, 93, 502 i 556.