Categories Menu

Dodany 02-06-2018

Ogłoszenia 3 czerwca 2018, 9 niedziela zwykła

 

1.Bardzo dziękuję uczestnikom procesji Bożego Ciała: panom-kościelnemu i organiście, dziewczynom z klas 3,2, gimnazjum i 7, 6 szkoła podstawowa, ministrantów, strażaków, panom niosących chorągwie, dzieciom z przedszkola, orkiestrze dętej z OSP o upiększenie śpiewy w czasie mszy i na procesji. dzieciom z klas trzecich w strojach komunijnych. Strażakom za zabezpieczenie trasy, lektorom i ministrantom.

2. W tym tygodniu w oktawie Bożego Ciała zapraszam osiedla do przybycia na msze św. ofiarowane o błogosławieństwo dla żywych i życie w niebie dla zmarłych, o ochronę dobytku, bezpieczeństwo w pracy. Procesja w oktawie Bożego Ciała codziennie o godz. 18.00. Proszę o przychodzenie na oktawę do niesienia feretronów, chorągwi i baldachimu, dzieci do sypania kwiatków.

3. Jutro po mszy św. około godziny 18.45 zebranie rodziców dzieci, które zostały zapisane na kolonię do Kołobrzegu. Zebranie osób na piknik 16.06. we wtorek o godz. 19.00.

4. Po mszach świętych wieczornych codziennie nabożeństwo czerwcowe, czyli wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa..

5. W tym tygodniu wspominamy:

-w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, -w sobotę Niepokalanego Serca Matki Bożej.
6. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i zakup kwiatów rodzinom spod numerów: 18,14,552,389, 17,184. Sprzątanie w tym tygodniu proszę rodziny spod numerów:280,646,322,93,502,556.